Kúzelník

Som rád, že sa môžeme prostredníctvom týchto webových stránok stretnúť a dúfam, že tu nájdete informácie,   ktoré hľadáte. Teším sa, že sa budem môcť privítať s vami aj na niektorých z mojich vystúpení.

Kúzelník pre deti a modelovanie balónikov

Deti v predškolskom či školskom veku sa môžu tešiť na mnoho kúziel, ktoré rozžiaria ich oči a navodia radosť.  Kúzelnícke vystúpenie pre deti sa odohráva modernou formou tak, aby neustále udržalo pozornosť nielen detských, ale aj dospelých divákov. Po dohode je možné modelovanie balónikov, keď sa deťom rozdávajú vytvarované balóniky.

Modelovanie balónikov pre deti

Modelovanie balónikov pre deti je možné robiť v dvoch variantoch. A to modelovanie a rozdávanie balónikov deťom na pódiu podkreslené hudbou alebo modelovanie balónikov priamo medzi deťmi, keď deti obklopia kúzelníka a on im modeluje balóniky podľa ich želania. Z balónikov je možné vymodelovať zvieratá a iné predmety všetkého druhu. Pri kúzelníckom vystúpení pre deti si každé dieťa odnesie vytvarovaný balónik ako suvenír domov.Kúzelník pre deti a modelovanie balónikov na vašej akcii

Pokiaľ sa chcete dozvedieť o kúzelníckom vystúpení pre deti viac alebo si chcete kúzelnícke vystúpenie pre deti modelovanie balónikov objednať, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle: + 420 737 436 865 alebo nám pošlite nezáväzný dopyt prostredníctvom formulára nižšie alebo cez záložku kontakt. Odpoveď vrátane cenovej ponuky môžete očakávať obvykle do pár hodín.

Dĺžka kúzelníckeho vystúpenia pre deti: 20 – 40 minú alebo podľa dohody.
Dĺžka modelovania balónikov: 60 – 180 minút alebo podľa dohody.

Program je možné robiť v akomkoľvek priestore a bez akýchkoľvek úprav tohto priestoru. Pôsobnosť po celej ČR a SR.

 

Cena vystúpenié

Chcete si tento program objednať alebo sa dozvedieť cenu za vystúpenie?

Pripravíme cenovú ponuku priamo pre vás a zašleme vám ju na e-mail. Stačí vyplniť vašu e-mailovú adresu, miesto konania a obsah správy. Všetko nám ihneď dorazí na e-mail a odpoveď vrátane cenovej ponuky môžete očakávať obvykle do pár hodín.

* Takto označené položky sú povinné a je ich nutné vyplniť.

 

 

 

Kúzelník Ondřej Sládek

Prezrite si moje kúzelnícke vystúpenie a presvedčte sa o mojich kvalitách.

Zobraziť všetky videá.