Kúzelník

Som rád, že sa môžeme prostredníctvom týchto webových stránok stretnúť a dúfam, že tu nájdete informácie,   ktoré hľadáte. Teším sa, že sa budem môcť privítať s vami aj na niektorých z mojich vystúpení.

Mikromágia

Mikromágia medzi hosťami v podaní majstra Českej republiky, pri ktorej sa bude kúzelník Ondřej Sládek prechádzať počas večera medzi hosťami a predvedie špeciálne kúzla priamo pred vašimi zrakmi a vo vašej tesnej blízkosti, čím sa môžete presvedčiť o úplnej autentickosti trikov a mágie. Pri mikromágii spolupracujú diváci po celý čas s kúzelníkom a odnesú si originálny zážitok plný neuveriteľných kúziel.Mikromágia na vašej akcii

Mikromágia vyvolá na vašej akcii neuveriteľný zážitok plný spomienok. Pri mikromágii sa predvádzajú najrôznejšie typy kúziel so žetónmi, mincami, bankovkami, prstienkami a vecami požičanými od divákov, ktoré bez stopy zmiznú a opäť sa objavia. Ohýbanie železných predmetov, prepichovanie bankoviek, levitácia, tlačenie kariet, kúzla s kartami a ďalšie iné triky.

Mikromágia a magická show na hudbu

Veľmi dobrým úvodom pre mikromágiu je kúzelnícke vystúpenie na hudbu, ktoré prekvapí divákov a pripraví ich na nasledujúce kúzla v ich tesnej blízkosti.

Dĺžka mikromágie: 60 – 180 minút alebo podľa dohody. Konečná dĺžka mikromágie sa určuje podľa počtu hostí. Pôsobnosť po celej ČR a SR.

 

Cena vystúpenié

Chcete si tento program objednať alebo sa dozvedieť cenu za vystúpenie?

Pripravíme cenovú ponuku priamo pre vás a zašleme vám ju na e-mail. Stačí vyplniť vašu e-mailovú adresu, miesto konania a obsah správy. Všetko nám ihneď dorazí na e-mail a odpoveď vrátane cenovej ponuky môžete očakávať obvykle do pár hodín.

* Takto označené položky sú povinné a je ich nutné vyplniť.

 

 

 

Kúzelník Ondřej Sládek

Prezrite si moje kúzelnícke vystúpenie a presvedčte sa o mojich kvalitách.

Zobraziť všetky videá.