Kúzelník

Som rád, že sa môžeme prostredníctvom týchto webových stránok stretnúť a dúfam, že tu nájdete informácie,   ktoré hľadáte. Teším sa, že sa budem môcť privítať s vami aj na niektorých z mojich vystúpení.

Vystúpenie s asistentkou

Prestúpenie asistentky cez kúzelníkovo telo

Ukážková ilúzia, keď je iluzionista zavretý vo veľkej debne, ktorá vyzerá ako mučiaci nástroj. Asistentka pristúpi k debne zozadu a cez iluzionistovo telo prerazí svoju ruku. Tu potom vytiahne naspäť a vzápätí sa začne cez neho preťahovať. Vo finálnej fáze prestúpi cez celú debnu aj celým iluzionistovým telom. Ide o veľmi efektnú ilúziu doplnenú emotívnou hudbou a ďalšími atraktívnymi prvkami.Prepichovanie hlavy

Iluzionista má skrinku, do ktorej zavrie hlavu asistentky. V okamihu zavretia začne jej hlavu prepichovať jedenástimi ostrými nožmi. Po otvorení predných dvierok hlava asistentky úplne zmizne a diváci vidia iba skrížené zapichnuté oceľové nože. Ilúzia je doplnená atraktívnou hudbou vrátane efektných magických prvkov.

Dĺžka programu: 20-30 minút alebo podľa dohody.

Program je možné robiť v akomkoľvek priestore a bez akýchkoľvek úprav tohto priestoru. Pôsobnosť po celej ČR a SR.

 

Cena vystúpenié

Chcete si tento program objednať alebo sa dozvedieť cenu za vystúpenie?

Pripravíme cenovú ponuku priamo pre vás a zašleme vám ju na e-mail. Stačí vyplniť vašu e-mailovú adresu, miesto konania a obsah správy. Všetko nám ihneď dorazí na e-mail a odpoveď vrátane cenovej ponuky môžete očakávať obvykle do pár hodín.

* Takto označené položky sú povinné a je ich nutné vyplniť.

 

 

 

Kúzelník Ondřej Sládek

Prezrite si moje kúzelnícke vystúpenie a presvedčte sa o mojich kvalitách.

Zobraziť všetky videá.