Kúzelník

Som rád, že sa môžeme prostredníctvom týchto webových stránok stretnúť a dúfam, že tu nájdete informácie,   ktoré hľadáte. Teším sa, že sa budem môcť privítať s vami aj na niektorých z mojich vystúpení.

Moderná mágia

Strhujúca magická šou v podaní majstra Českej republiky, ktorá sa robí v sprievode modernej hudby s presne načasovanými hudobnými efektmi. Desať najzručnejších prstov v republike vám predvedie objavovanie a miznutie sviečok, kúzla s ružami, šatkami a kartami. Kúzelník Ondřej Sládek zaujme veľmi náročnými ukážkami trikov s malými a veľkými kartami, ťahaním kariet z úst a strieľaním kariet do publika, ktoré doletia až k vám.Tento program bol na Majstrovstvách Českej republiky ocenený prvým miestom vo svojej kategórii a titulom majstra Českej republiky v modernej mágii. Tento program bol tiež veľmi úspešný v súťaži Česko-Slovensko má talent.

Dĺžka programu: 10 – 30 minút. Program je možné robiť v akomkoľvek priestore a bez akýchkoľvek úprav tohto priestoru. Pôsobnosť po celej ČR a SR.

 

Cena vystúpenié

Chcete si tento program objednať alebo sa dozvedieť cenu za vystúpenie?

Pripravíme cenovú ponuku priamo pre vás a zašleme vám ju na e-mail. Stačí vyplniť vašu e-mailovú adresu, miesto konania a obsah správy. Všetko nám ihneď dorazí na e-mail a odpoveď vrátane cenovej ponuky môžete očakávať obvykle do pár hodín.

* Takto označené položky sú povinné a je ich nutné vyplniť.

 

 

 

Kúzelník Ondřej Sládek

Prezrite si moje kúzelnícke vystúpenie a presvedčte sa o mojich kvalitách.

Zobraziť všetky videá.