Kúzelník

Som rád, že sa môžeme prostredníctvom týchto webových stránok stretnúť a dúfam, že tu nájdete informácie,   ktoré hľadáte. Teším sa, že sa budem môcť privítať s vami aj na niektorých z mojich vystúpení.

Magic show

Kúzelník a iluzionista Ondřej Sládek má v ponuke originálnu magickú show, ktorú predvádza po celej Českej republike viac ako 10 rokov. Magic show sa robí v sprievode modernej hudby, kúzla sú nadčasové a posilnené zvukovými efektmi.

Originálna magic show

Nejde o kúzelnícke vystúpenie, pri ktorom vyťahuje kúzelník kytičky z pierok z fraku a objavuje králiky v klobúku. Pri magic show sa objaví celá škála efektných a nových ilúzií. Vystúpenie je zostavené tak, aby ho mohli sledovať diváci všetkých generácií.Máte záujem o magic show? Kontaktujte nás.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť o magic show viac alebo si chcete magic show objednať, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle: + 420 737 436 865 alebo nám pošlite nezáväzný dopyt prostredníctvom formulára nižšie alebo cez záložku kontakt. Magic show je vhodná na takmer všetky druhy akcií, t. j. firemné akcie, svadby, rauty, maturitné plesy, silvestrovské večery a mnoho ďalších.

Dĺžka magic show: 20 minút alebo podľa dohody. Pôsobnosť po celej ČR a SR.

 

Cena vystúpenié

Chcete si tento program objednať alebo sa dozvedieť cenu za vystúpenie?

Pripravíme cenovú ponuku priamo pre vás a zašleme vám ju na e-mail. Stačí vyplniť vašu e-mailovú adresu, miesto konania a obsah správy. Všetko nám ihneď dorazí na e-mail a odpoveď vrátane cenovej ponuky môžete očakávať obvykle do pár hodín.

* Takto označené položky sú povinné a je ich nutné vyplniť.

 

 

 

Kúzelník Ondřej Sládek

Prezrite si moje kúzelnícke vystúpenie a presvedčte sa o mojich kvalitách.

Zobraziť všetky videá.